| miranda90 a întrebat:

Hei ce parere aveti de universitatea babes bolyai din cluj? Dar de universitatea lucian blaga din Sibiu? M-ar interesa facultatea de teologie ortodoxa, asistenta sociala, in ambele cazuri. Nu stiti care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu stiu despre Universitatea di Sibiu, dar sigur ca Universitatea de Cluj are o buna reputatie.Trebuie sa vezi la clasamentul universitatilor. Existau candva clasamente pentru specializari.