| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce parere aveti despre Colegiul Economic Kiritescu? Adica cum sunt profesorii, cum e liceul sau cum sunt elevii(cocalari/fitosi etc)

1 răspuns:
| Cipy23 a răspuns:

Buna, eu am terminat acum clasa a 9-a in liceul asta si pot sa zic ca este ok elevi sunt chiar de treaba ma inteleg bine cu toti, profesori sunt super super de treaba (acuma mai sunt si profesori rai dar in general sunt super de treaba ), singura faza naspa e ca e directoarea cam proasta si nu iti dau bursa de merit tongue dar in rest totul e ok happywinking