| MGŞtefan a întrebat:

Hei, ce parere aveți despre Facultatea de Drept din cadrul UIAC (aș vrea raspunsurile celor ce au terminat aceasta facultate ), ce ați facut dupa luarea licentei?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

UIAC
Universitatea Ioan Alexandru Cuza happy
https://talentirosit.ro/etichete/drept-uaic/

Sincer ți-am răspuns doar ca să îți atrag atenția asupra greșelii din întrebare. Facultatea este condusă de cel mai murdar membru al politicii și a puterii juridice din România, pe care studenții îl contestă de doi ani și pe care profesorii îl susțin.
Îți faci o idee. Acum, ca și școală, e bună.
Ce faci pe urmă? Fiecare după, scop, interes și posibilități. Dacă nu ești ceva geniu, și nici "murdăribil" nu te aștepta să fii partener în vreo firmă prea curând.