| chropu a întrebat:

Ce parere aveți despre facultatea de Economie in cadrul UBB? As vrea sa-mi raspunda cineva care studiaza acolo sau care a terminat. Merita? Se gasesc locuri de munca pe viitor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este o facultate buna, dar din pacate nici o facultate in ziua de azi, nu vine cu loc de munca asigurat!
Asta este problema tuturor care termina facultatea in zilele noastre, sa alerge dupa job, sa faca aplicatii, sa mearga la interviuri samd.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Da.