| MikeyMouuse a întrebat:

Hei. Ce se face pe profil economic? Adica ce materii, la ce dai teza, ce iesi, la ce dai bac.
Funditaaa

Răspuns Câştigător
| SomnoroasePasarici a răspuns:

Pai se fac ore normale adica roman si matematica putin istorie geografie dar mai apar contabilitate in a 10 a si a 11 contabilitatea evenimentelor organizarea resurselor umane a 12 incep legislatie in administratie mediul concurential negocierea afacerii iar la bac sincer nu stiu iti dai seama si tu ca romana inca ceva si contabilitate eu am un frate la profil economic. Sper ca te am ajutat e un profil interesant. Funda?

1 răspuns: