| Stavri_Antonie_1999 a întrebat:

Hei! Daca intru la un liceu cu filiera vocationala, bac-ul la romana il voi da ca cei de la real?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deosebirile sunt la partea a doua,; a compunerea argumentativa, la tine va fi mai dificil si la partea 1, ultimele 2- ex sunt mai dificile pentru ca te pune sa comentezi ceva, in schimb pe cei de la real au de facut incadrarea in gen

1 răspuns:
| deea1155 a răspuns:

Hey! Maryela are dreptate. Insa pana vei da tu bacul mai sunt cel putin 4 ani si pana atunci lucrurile pot ramane asa cum sunt sau se pot schimba.