| GoodLuck10 a întrebat:

Hei, daca ma duc la profil uman, ce faculatati as putea urma? happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti merge la orice facultate doresti, aceasta nu conditioneaza un anumit profil al liceului terminat, ci numai sa iei bacul.

| ascovit a răspuns:

Poti urma orice facultate doresti. nu prea conteaza profilul la care ai fost la liceu, ci doar sa te descurci.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Poti merge la orice facultate, oricum, ai timp sa te gandesti, o sa vezi pe parcurs ce ti se potriveste si poti face alegerea cea mai buna pentru tine.

| dikaaa a răspuns:

Bai "poti sa mergi la orice facultate doresti", scutiti-ma frate, la uman faci 1-2 ore de mate, cum poti sa te duci la orice facultate doresti? Cum te duci la Politehnica fara mate ba? Cum rezisti acolo? Nu poti la orice facultate, doar la cele ce se tin de profilul ales, de exp:stiinte sociale:ex drept...Intelegi,ca doar nu o sa te duci la un profil fara mate si te duci la o facultate unde se face numai mate laughing

| MissCarterM a răspuns:

Nu mai conteaza ce profil urmezi la liceu in ziua de azi.

| Tigrunette a răspuns:

Geografie, istorie, sociologie, fizolofie, filologie, limbi straine, snspa, jurnalism, comunitare, psihologie, biologie. Cam astea sunt cele mai cunoscute.