| Abc1906 a întrebat:

Hei! Dacă mâine voi da teza la romană va trebui sa învăț si la celelalte materii?( ma refer la geografie, istorie, biologie, etc)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic, ca da. straight face

| AndreiGigg a răspuns:

Daca ai profesori intelegatori nu trebuie, o sa inteleaga ca ai avut teza dar daca ai professor artagosi si stricti eu zic sa te pui pe invatat.

| Miruniskaya a răspuns:

Depinde de profesorii pe care ii ai la celelalte materii. In mod normal tezele sunt mai importante, insa daca citesti doar o data lectia de la celelalte materii (o data e chiar ok cat sa se intipareasca ceva) eu zic ca e ok. Eu asa faceam mereu si am scapat de multe ori la ascultat happy Spor la teza!

| DariaH2017 a răspuns:

Daca dai teza la romana ce legatura au geografia, istoria, biologia etc? Deci ca sa iti raspund mai clar, NU.

| AndreiGigg a răspuns (pentru DariaH2017):

Se refera la celelalte materii care le are in ziua respective.