| DianaChiriac a întrebat:

Hei happy! E adevărat că festivitățile de deschidere al noului an școlar vor avea loc pe data de 15 septembrie?

10 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Da,pe 15 vor avea loc festivităţile. Ăştia de mai jos, dacă nu ştiţi sigur, tăceţi dracu din gură! S-a anunţat oficial chestia asta şi sunt 54835642 de postări pe temă aici, aşa că nu avea rostul să mai pui şi tu una.

| LiliJB a răspuns:

Scoala incepe pe 17 septembrie.

| user1234554321 a răspuns:

Pe 17

| lavynya18 a răspuns:

Vor avea loc pe 17 septembrie, din cate stiu eu si din cate am vazut la tv

| fluturas10 a răspuns:

Nu pe 15 happy, ci pe 17 septembrie. funda?

| GlamiXD a răspuns:

Da. happy

| Minuu a răspuns:

Nu..Au spus astea la stiri ca pe 17 septembrie.

| Cristynuttttttzzaaa a răspuns:

Nu...vor avea loc pe 17 septembrie! happy

| Alinafi a răspuns:

Nu,normal ar fi trebuit pe 15 dar cade sambata deci va incepe pe 17 septembrie am auzit si la stiri si la raadio

| alle29sweet a răspuns:

Vom incepe scoala pe 17 septembrieeee happy