| Catalina93 a întrebat:

Hei. Imi spune-ti si mie va rog ce inseamna profil real si uman? big grin FONDA! :*

Răspuns Câştigător
| anonima2311 a răspuns:

Profilul real se refera la Mate-info(simplu sau cu intensiv egnelza/ info) si Stiinte ale naturii.
Porofilul uman se refera la Filologie(bilingv sau simplu) si Siinte sociale(bilingv, intensiv sau simplu). Adica cel real se refera la stiintele exacte ca matematica, fizica, chimia, biologia. Cel uman la romana, istorie, engleza, franceza, latina, geografie etc. Succeshappy.