| ocm a întrebat:

Hei, iti poti ingheta anul universitar pe motivul ca vrei sa iei o pauza pentru restabilizare psihica in urma unui deces in familie?

5 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

"restabilizare psihica in urma unui deces in familie"? Nu cred ca e un motiv serios.

| ocm explică (pentru Vântulalb):

Da, si daca ai de la dermatolog foaie cu reactii pe fond nervos

| Vântulalb a răspuns (pentru ocm):

Asta deja este o copilarie.

| ocm explică (pentru Vântulalb):

Da dar oricum anul se reia la taxa, adica nu vad de ce i ar interesa motivul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum e la facultate la tine. Merita intrebat la secretariat.
Oficial daca ai scutiri si alte cele probabil ca da.

Eu mi-am luat un an de pauza fara sa anunt neaparat ca e de pauza. Si din ce am inteles pot relua la anul/sa repet anul fara materiile la care am trecut. Probabil trebuie platita taxa de reinmatriculare sau ceva.