| mariansef a întrebat:

La profilul stiinte ale naturii la ce materii se da bacul? dau foonda

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Dai bacul la romana, mate si la alegere chimie, fizica sau biologie. Bine ca am scapat de matematica, dupa ce am vazut ce a fost la bac anul asta...

1 răspuns:
| Alexandra_4682 a răspuns:

Romana,matematica si o materie la alegere dintre biologie, chimie, fizica si informatica (eu am terminat anul acesta stiinte ale naturii si un coleg a dat bac-ul la informatica) happy