| carmmenn a întrebat:

Hei! sunt din Constanta, si m-ar interesa care a fost ultima medie de la profilele: Filologie, Mate-info si Stiinte ale naturii, de la liceul Traian, daca m-ati sfatui sa merg acolo.si cateva despre liceu.adica in special cei care sunteti acolo.happy

Merci! Sper sa primesc raspunsuribig grin

1 răspuns:
| dulcik a răspuns:

Eu am terminat liceul Traian si pot sa iti spun ca sunt niste profesori de nota 2000 +. Sincer chiar te sfatuiesc sa dai acolo.Eu am intrat cu 9 70 dar acum numai stiu cu ce medie se intra dar oricum medie destul de mare