| OokamiKage a întrebat:

それは防衛境界線の内側をえぐり
Hei TPU!
Am gasit textul asta in Japoneza si nu stiu ce insemna am cautat pe google traducere dar mi-a dat o mare harababura
Stie cineva ce poate insemna?
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea se uita la ceva plictisitor.
sau
Ea face ceva plictisitor.
stiu sigur ca primele litere înseamnă "Sore-ea" dar nu sunt foarte sigur la ce e scris in katakana sau kanji, pentru ca stii doar hiragana, dar ultimele cuvinte înseamnă plictisitor. "e guri-plictisitor"
Sper ca am ajutat cat de cat... happy

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ceva cu linie de aparare.

| Eduard619 a răspuns:

SCOOP afară în interiorul frontierei de apărare

| Otto2014 a răspuns:

Cica google: Acesta gouge interiorulfrontierei apărare. rolling on the floor

| lotus21 a răspuns:

Și ce-i funny? Diacriticile românesti nu le vede acest site, dar semnele acelea japoneze, da! laughing

| RazvaaaaN a răspuns:

Aceasta scobitura apare in interiorul frontierei