| Some0ne a întrebat:

Sal`! cine stie ce inseamna "gurls"; stiu acest cuvant de la mel "California gurls". am cautat p google traducere dar nu am gasit >nimic: fundita
ps: nu e girls e gurls... poate credeati ca am gresit happy

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

E un alt mod de a scrie "girls" (cum ar fi la noi, sa zicem, "fata" laughing ), ca se aseamana la pronuntie.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Gurls" e o varianta redneck a lui "girls". Deci, inseamna "fete" mai pe intelesul cocalarilor americani.

| alessia5158 a răspuns:

Adriana, "gurls "inseamna tot "fete " la fel ca "girls"

| aktlk a răspuns:

Titlul "California Gurls" a fost scris ca un tribut adus trupei Big Star. Managerul cantaretei este un fan al trupei Big Star si a rugat-o pe Perry să scrie "fetele" cu "U" in loc de "I". Prima data a fost "California girls".

| Bot a răspuns:

De fapt gurls e pe Americana si inseamna tot girls, melodia e clifornia girls/ce cum a zis Gagksdkufg

| тøхх a răspuns:

Gurls oh go on girlsbatting eyelashes gurls = Fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gurls=girls.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine de la girls "fete"

| Arekusu a răspuns:

Gurls se citeste girls