| Andrei123654789 a întrebat:

Hei TPU,am revenithappy. Vreau sa stiu si eu, la profilul Stiintele Naturii in clasa a 9-a,ce fel de biologie se face si ce fel de chimie, vrobind de capitole of course..Trec a 9-a acum si sunt curios deoarece vreau sa stiu pe ce sa ma axez vara asta, vreau ca la liceu sa fiu un elev de 10 si ma apuc de acuma na...Asa ca cel mai explicit comentariu va primi o funda bineintelestongue
Si mai am o intrebare, pentru un copil de nota 9.88 in cei 4 ani de generala cat de bune/proaste sunt notele:8, 70 Romana si 8, 25 matematica?

Răspuns Câştigător
| Missie997 a răspuns:

Nu ai cum sa incepi de acum sa inveti laughing poate doar sa te informezi happy. Pentru ca nu sti ce, o sa ai niste lectii foarte mari la biologie, ca sa fii un elev de 10 inveti atunci toate lectiile la zi tongue