| Cduncfujndf a întrebat:

Am trecut clasa a 9 a și voiam să vă întreb : Ce caiet îmi trebuie pentru Logică, de matematică sau de română?

Răspuns Câştigător
| Mete0ra a răspuns:

Ia de mate

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci calcule la Logică? Daca nu esti lamurit ia-ti un caiet de desen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți zic eu o regulă: Când nu știi de care, ia de mate.

Eu de prin clasa a XI-a am scris doar pe foi A4 de xerox. M-a ajutat mult să-mi formez un scris ordonat și să îmi fac propriul stil de a-mi organiza notițele.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un caiet clasic de romana. La logica mai mult scrii, desene ca la geometrie nu prea sunt, doar niste cercuri vei desena si niste scheme, nimic altceva.