| cxcdrex a întrebat:

Bună, TPU! Sunt în clasa a 9-a. Îmi puteți spune, vă rog, ce fel de caiet trebuie la logică? Caiet studențesc/mic de română sau de matematică?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Romana...depinde de profil și câte ore ai, de cat preda profu

| gabicoo a răspuns:

Vezi ce-ți va recomanda profesorul de la clasă.

| Hyperion7 a răspuns:

Romana normal, însă profa noastră ne-a spus că nu contează caietul, ci contează sa-l avem, iar cu toate astea, multi nu-l aveau rolling on the floor
Profa se supăra și îi taxa

| ReddY25 a răspuns:

Unul mic e bun

| Crackman a răspuns:

Romana mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e logic : un caiet cu foi și cu coperți.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Caiet studențesc mare de română, pentru ca logica se bazeaza pe niste legi. Nu este matematică.

Întrebări recente