| Ioanaa16 a întrebat:

Avand in vedere faptul ca sunt clasa a 8-a, in vara va trebui sa ma inscriu la un liceu.M-am hotarat sa dau la profil real, specializare stiinte ale naturii insa nu stiu liceul straight face Ce parere aveti despre Decebal, Traian, Ovidius? (Constanta) As vrea un liceu unde sa nu ne sufoce cu temele si sa nu fie plin de "drogati" straight face Astept parerile voastre despre fiecare liceu! :*

1 răspuns:
| barney1994 a răspuns:

Nu conteaza neaparat liceul cat conteaza profilul. Iti spun din proprie experienta, am terminat la profilul ''stiinte ale naturii'' si acum sunt la o facultate de profil tehnic de unde iesi inginer. Si sunt mult mai avantajat fata de alti colegi care au terminat la uman; nu sunt mare savant dar un profil de stiinte ale naturii iti ofera baza pentru aproape orice ai vrea sa faci mai departe de liceu. Clar ca mai ai mult pana la facultate dar mai bine previi decat sa tratezi, bafta big grin