| Ioanaa16 a întrebat:

Am o intrebare : care liceu este mai bun dintre Ovidius, Traian si Decebal? (Constanta) Si cand zic mai bun ma refer la profesori si elevi, adica nu vreau sa merg la un liceu unde e plin de drogati s.a.m.d. straight face

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cele mai mari medii sunt la Ovidius, apoi Traian si apoi Decebal.

| Ioanaa16 explică (pentru ElenaSA):

Stiu cum sta treaba cu mediile dar nu asta ma intereseaza in special ci profesorii si dupa cum am zis nu vreau sa fiu intr-o scoala cu drogati s.a.m.d.

| ElenaSA a răspuns (pentru Ioanaa16):

Chiar daca ar fi cativa elevi care consuma droguri, acest lucru nu te poate afecta cu nimic atata timp cat tu iti urmezi drumul tau.