| alii98 a întrebat:

Hei TPU, ce licee din Ploiesti au profil mate-info cu bilingv engleza? Nu pot ajunge să mă interesez și pe internet nu găsesc ceva sigur.

3 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Ba da, dragalasule, gasesti pe internet cu mare usurinta. Uite aici:
https://www.admitereliceu.ro/......institutii

| alii98 explică (pentru crud):

Nichita are bilingv pe mate-info? am auzit că ar avea, da nu vad nimic pe site

| crud a răspuns (pentru alii98):

Ai spus ca nu gasesti informatiile sigure pe net iar eu ti-am aratat ca exista. Incearca, de exemplu, pe site-ul liceului la care faci referire.