| LaviniaIoana233337 a întrebat:

Cum se calculează media pentru liceul vocațional (pedagogic)?

2 răspunsuri:
| Lidia0000 a răspuns:

Nu stiu, dar iti sugerez cu incredere acest profil. Anul acesta am terminat si eu. M am maturizat foarte mult datorita responsabilitatilor. Va fi foarte frumos, ai sa vezi. In clasa a 9 a si a 10 a, vei face practica la scoala si la grădiniță, iar în a 11 a si a 12 a, o sa predai. Este mult de muncă dar merita. Singura materie care s-ar putea sa te înghesuie, este pedagogia. E multa si destul e grea. Succes!

| LaviniaIoana233337 explică (pentru Lidia0000):

Sper să intru! Îți mulțumesc pentru detalii!