| Panteraa a întrebat:

Daca vreau sa ma trasfer la alta facultate si merg sa depun o cerere pentru transfer aflu daca mi-a fost acceptat transferul in aceeasi zi? Sau daca as vrea sa imi retrag dosarul mi-l da pe moment? Sau e o chestiune de cateva zile? (trec anul 2, nu are legatura cu admiterea care este zilele astea).

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai trebuie sa fie si decanul de acord cu transferul. Secretarele se misca greu de obicei, mai bine mergi direct la el.

| spraytag88 a răspuns:

Iti da dosarul dupa vreo 3 luni, cam asa ceva happy

| ShaniTempo a răspuns:

Da,ti-l da la moment, sa te transferi poti insa e o chestiune de vreme paremise si vei fi nevoit(a) recaperi restantele de la obiwctele pe care nu leai studiat