| MyAngelT a întrebat:

In generală și 2 suni de liceu am făcut doar limba germana, m-am transferat la un alt liceu unde se face engleză însă eu nu știu deloc. Aveți vreo metoda in care as putea invatat cât de cât? Nu vreau cine știe ce nivel doar sa știu măcar puțin pentru a reuși sa mă descurc. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| AliceNeye a răspuns:

Daca nu ai la cine sa apelezi sa te ajute, sau sa inveti sa comunici poti invata online, sau sa cumperi o carte cu cd happy
Bafta!