| 707 a întrebat:

M-ati putea ajuta? Pai..stiti un site unde sa pot citi Baltagul de Mihail sadoveanu si/sau O scrisoare pierduta de Ion Luca Caragiale? Va rog frumos! Dau funda!
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Gasesti mai multe informatii daca cauti pe google, singur, oricum ai deja cateva raspunsuri care iti sunt mai mult decat folositoare, dar pe viitor iti sugerez sa cauti singur, sau sa citesti din carti

| fabi123 a răspuns:

Http://carti-online-gratuite.blogspot.ro/.......html,uite aici ai baltagul acolo unde este ca o poza il poti citi si dai in jos, http://carti.digitalarena.ro/o-scrisoare-pierduta/ aici ai o scrisoare pierduta, la fel unde e poza ca sa citesti dai in jos pe aia de la mouse si vine continuare. Sper ca am fost de ajutor :)