| andrei390 a întrebat:

Hei TPU, ma gandesc deja la bacalaureat anul asta sunt clasa a 12 a ma intreba, daca imi puteti recomanda niste carti la matematica, romana si biologie in vederea pregatirii pentru bac. Link as dori sa fie posibil sa le comand online

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

A editura Corint găsești cărți cu pregătire la ce dorești tu, iar preturile zic eu sunt mici.
http://www.edituracorint.ro/bacalaureat-2018-matematica.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai de încredere variantă este pagina ministerului. Acolo găsești variante, modele de anii trecuți și subiecte propuse.

www.subiecte.edu.ro/2018/bacalaureat/index.html