| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Hei, TPU! Sunt a 8a si sunt cam nehotarata: nu stiu ce liceu sa urmez din a 9a. Eu invat la Caragiale in Ploiesti si mi se pare un liceu ok, dar ma gandesc si la lmv... Voi ce parere aveti: lmv sau caragiale (Ploiesti)?

3 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Asta numai tu poti sa decizi. Unde ti-ar place? Fa o lista scurta, cu lucrurile/avantajele pe care le-ai avea daca te-ai duce in fiecare loc, si apoi alege una dintre ele happy Iti va fi mai usor asa. Iti doresc mult succes. Sa ai o zi superba.

| iuliaiuliaiulia explică (pentru SimionAlexandru):

Pai nu stiu cum e in lmv, de asta vreau o parerewinking se zice ca sunt fitosi in lmv dar poate e doar o barfa, nu stiu! Tu ce ai alege?

| SimionAlexandru a răspuns (pentru iuliaiuliaiulia):

Din nefericire, Romania e destul de inconjurata de fitosi. Nu scapam prea usor de ei tongue M-as duce acolo unde as putea sa imi dezvolt cat mai mult pasiunile si creativitatea, unde as putea sa am locul meu propriu (daca e vorba de un camin, de exemplu)