| BordeiMadalin a întrebat:

Hei,TPU! Sunt la Turism și Alimentație în învățământul profesional si imi doresc sa ma transfer la științe sociale în învățământul liceal din clasa a X-a. Din ce materii ar trebui sa sustin diferentele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din scoala profesionala te poti transfera la liceu, dupa cl. a IX-a, tot in clasa a IX-a, asa ca nu trebuie sa sustii examene de diferente.
Si trebuie sa fi avut media de admitere pentru liceul si profilul de transfer.

| intrebdoaratat a răspuns (pentru Ioandelasal):

Daca am pierdut diploma de bac si trebuie sa ma angajez si e inchis, esti inregistrat undeva ca ai bacul luat sau ca ai terminat facultatea? iti poate da dupa ce se deschide imediat ceva la mana ca ai bacul luat sa te poti angaja?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat