| Biancaxd1 a întrebat:

Urmeaza sa stau la camin si am unele intrebari legate de acest lucru.
Pot sa imi aleg cu cine sa stau in camera?
Cum sunt conditiile in caminele Universitatii din Bucuresti? Unde se afla caminele?
Care este algoritmul de repartizare la camin? Daca am o medie mare voi primi sigur loc la camin?
FUNDA!

1 răspuns:
| ANONIMVGB a răspuns:

Părerea mea este ca nu ar trebui sa stai la cămin sunt tot felul de nebuni si nu îți alegi cu cine sa stai. Îmi pare rău ca te dezamăgesc dar asta este părerea mea