| SmileyyXD a întrebat:

Voi chiar nu mai vreti sa fim "toti pentru unu "? Se pare ca nu, din moment ce injurati copiii din campanie ca va raporteaza intrebarile! Nu sunt din campanie dar e chiar urat ceea ce faceti! Hai sa fim toti in campanie si sa fim ca la inceput! Intrebari serioase! Nu prostii! Am pus intrebarea la educatie pentru ca unii dintre voi chiar sunt ne`educati

6 răspunsuri:
| BeibiiQutz a răspuns:

Da asta e fiecare cu comportamentul lui. Primesc funda?

| crissmay a răspuns:

Ai dreptate pe alt cont se luase unu' de mine ca de ce pun atatea intrebari si nu ma mai lasat in pace si a trebuit sa-mi fac alt cont.Sau ieri d eexemplu cand eu am intrebat ceva si unu' mi-a raspuns fara sa aiba vreo legataura cu intrebarea.

| Rooby a răspuns:

Acceasta campanie ar trebui sa dispara pentru ca aceasta a aprut in urma unor intrebari puse de niste copii care la varsta lor nu au ce cauta pe acest site ei nici macar nu gandesc matur.

| Rooby a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca eu sunt anti celor care denunta intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siteul a aparut pur si simplu din neant chiar daca unii ca Raluca isi inchipuiesc ca ei au fost pionul principal dar problema e ca tot din neant le-a venit ideia si deci totul apartine neantului chiar daca ne-am inspirat din nu stiu ce siteuri internationale. Oamenii se string mereu linga o oaza, linga un loc placut dar hai sa lasam placutul asta sa vina din natural nu sa-l impunem la dreacu ca ceva impus nu rezista.

| Catheriinne a răspuns:

Ai dreptate! Toti trebuie sa fimi impreuna, ca niste frati!

Suntem un colectiv foarte mare!

Si ai foarte mare dreptate SmileyyXD
.
Eu una te sustin
Si am si o idee : Cei care injura sau fac intrebari de.astea fara sens adminii sa. le blocheze contul`.

Oare de ce se numeste TPU?

Sa fim toti pentru unul!
Daca unul are nevoie de ajutorul nostru si cineve de ex. zice cam asa : -Vedeti de trebuie,. sau ne ma priveste pe mine si chestii de.astea inutile!

Fratilor atunci de ce va mai faceti cont? sa va holbati la el laughing?
Ajutati daca aveti cont!

Eu una sunt de parere ca SmileyyXD are dreptate in privintsa ca in ziua de astazi multi au tupeu si nesimtire!