| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Trebe sa fac la fizica un referat despre viata fara curent electric si nu am nici o idee. Funda cine ma ajutahappy.

3 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Imagineaza-ti cum ar fi viata ta fara curent electric si pe urma pune tot pe hartie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dai funda... pai zi si tu cam asa.:
viata fara curent electric ar fi una foarte trista. deoarece seara cand n-ai terminat de scris trebuie sa termini si nu poti deoarece la lumina lumanarii poate cadea ceara pe foaie. apa calda merge tot pe baza curentului electric cei care nu au fantani si au hidrofor le trebuiesc apa pentru a traii.bafta
funda?

| Mayk7 a răspuns:

Deci imagineazati cum ca a cazut un meteorit[laughing] si toata planeta a ramas fara lumina iar mai departe numai imaginatia ta o poate continualaughing