| Angel_6343 a întrebat:

Hei va rog mult daca ati gasit site-ul in care putem vedea rezultatele de la evaloarea nationala va rog mult sa-mi trimiteti eu am cautat si n-am gasitsad.

4 răspunsuri:
| JustMe5930 a răspuns:

Se vor afisa luni dupa rezolvarea contestatiilor.

| JustMe5930 a răspuns:

Se vor afisa luni dupa rezolvarea contestatiilor.Pana atunci nu are rost sa cauti.

| B3happy a răspuns:

Buna!
http://admitere.edu.ro/2011/
Aceste este siet-ul. Dar asa cum s-a spus si la tv rezultatele pe acest site vor fi afisate ori dupa ora 18, ori luni. Dar nu pot sa-ti spun ceva exact. Scuze :( In comuna noastra s-au afisat rezultatele. Elevii le-au aflat la scoala :)

| J3nnif3r a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/ este siteul se spune ca se va afiza dupa ora 18 sau cel tarziu luni
funda?