| Ghiya444 a întrebat:

Unde se mai pot vedea rezultatele la evaluare nationala 2018? Ca am cautat pe mai multe siteuri si n-am gasit mai nimic. V-as fi tare recunascator pentru putin ajutor! Multumesc in avans!
Funda!

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2018/repartizare/ te poti uita aici, cauti pe cine ai nevoie

| anonim_4396 a răspuns (pentru MHems):

Frate, acolo se gasesc decat clasele, nu oameni. Daca tipu vrea sa-l gaseasca pe cutarescu nu o sa poata.
Si eu sunt disperat sa gasesc lista cu rezultatele evaluarii nationale.
Daca reusesti sa-l gasesc iti dau calificativ foarte bun si ai tot respectul din partea mea.