| Dariutza222 a întrebat:

Hei voi cei care sunteti la liceul nicolae tonitza..eu as vrea sa ma mut acolo de anul viitor si as vrea sa stiu cateva chestii: daca se merita sa las liceul ion neculce pentru el, daca acolo chiar ajungi ceva de calitate, daca se face cat de cat carte, cum sunt copiii, cum sunt profesorii, daca examenul de admitere e greu si daca iti trebuie pregatire inainte, cand sunt perioadele in care pot sa dau examenul de admitere, daca de acolo pot sa invat cum sa fiu grafician pe calculator?
P.S. eu sunt clasa a 9-a.

1 răspuns:
| Ralu_RaluKa_1997_6lS0 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stai la scoala ta pentru ca stiu multi copii care s-au transferat si li s-a parut mai greu. pentru ca fiecarerr profesor are stilul lui de a preda... cred ca daca inveti bine si la liceul tau faci carte! parerea mea.