| pitiqa98 a întrebat:

Buna sunt noua pe aici :d
Ma ajuta cineva si pe mine?batting eyelashes
Trebuie sa fac o fisa de analiza pentru un produs din lemn.
Ideea e ca mi-am pierdut cartea si caietul si astazi trebuie sa predau foile cu acele fise de analiza
Multumesc mult :-x

2 răspunsuri:
| Rafa_1647 a răspuns:

Buna "pitiqa98" chiar de ziua accea a trecut si ai rezolvato tu intr-un fel sau altul eu voi da raspunsul:).
Norocul este bine ca presupun ca am gasit ce trebuie dar ghinionul tau ca nu ai primit nici un raspuns din partea nimanui la timp si pentru ca eu nu am fost pe TPU in acel moment si eu sunt nou pe aici chiar mai nou ca tine eu dabea astazi am facut contul.

Click pe linkul de mai jos pentru a descarca documentul.
http://download1324.mediafire.com/......aavi_a.doc

| mariucka a răspuns:

Denumirea produsului: Masă living
Utilizare: component al mobilei de sufragerie, se foloseşte pentru servire cafea
Materiale folosite:
• Material de bază: - PAL melaminat
• Materiale auxiliare: - clei, cuie, elemente de finisaj
Alcătuire: blat, 4 picioare, suport
Formă: blat de formă pătrată, cu latura de 85 cm, înălţimea picioarelor 36 cm, suport pătrat cu latura de 84 cm
Schiţă constructivă: (aici bagi p net masa living)
Prezentare: ambalată sau expusă în magazine de profil
Preţ: 240 RON
Disfuncţionalităţi posibile: descleierea picioarelor