| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de emoțiile dinaintea examenului de capacitate? Îmi este foarte frica sa nu ma încurc sau sa uit definițiile. La romana nu îmi este asa frica, dar la matematica îmi este foarte tare. Este adevarat ca simulările sunt mai grele ca examenul? Ce credeți ca o sa dea la romana, subiectul 1, B?

2 răspunsuri:
| Smilelifeisbeautifull a răspuns:

Gândește-te că e un test ca oricare altul. Nu e așa *greu* pe cât pare acel moment happy Good luck

| Smilelifeisbeautifull a răspuns:

Gândește-te că e un test ca oricare altul. Nu e așa greu pe cât ar părea. have luck