Întrebare recomandată | SweetGreenMonney a întrebat:

Heii! Intrebare pentru cei care au experienta sau care cunoaste subiectul.Am de gand sa plec in strainatate sa studiez ...anul viitor intru la liceu in calsa a 9a si veau la o scoala in Anglia sau irlanda, daca stiti o scoala buna, experiente etc sa`mi spuna.dau funda celui mai bun raspunshappy

1 răspuns:
| Andriux a răspuns:

O, ai gânduri mari. Ești sigură că ești pregătită să pleci dincolo la o vârstă așa fragedă? Eu ți-aș sugera să aștepți până la facultate.
Totuși, uite aici un top al celor mai bune școli din UK: http://www.university-list.net/uk/rank/school-100001.html Baftă!