| Girlslovelife a întrebat:

Heii, stiti ce inseamna " snowboardcross " si " super slow motion "? Dau funda

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Snowboard cross este o competiţie unde persoanele care practică snowboarding-ul se întrec pe o pârtie plină de obstacole.
Super slow motion înseamnă mişcare super lentă, ştii, slow motion e atunci când ceva se întâmplă "în reluare", lent, încet. Ca în filme, mai sunt scene aşa. "Super slow motion" tot slow motion este, doar că are un "super" în faţă, ceea ce înseamnă că e mult mai lent ca normalul "slow motion".

| piTiCcu a răspuns:

Snowboarcross = trecere de snowboard
Si super slow motion= emotii super lente
Bafta!

| KrysstalB a răspuns:

Snowboardcross- intrecere de snowboard
super slow motion-incetinitor