| heiheihei3 a întrebat:

Heii,sunt in clasa a IX-a pe profilul stiinte sociale,dar as vrea sa ma transfer la filologie in acelasi liceu,imi poate spune cineva,va rog,cum, cand pot face lucrul acesta si ce diferente trebuie sa dau? Multumesc happy!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Transferul se poate cere numai dupa primul semestru si numai daca media ta de admitere este cel putin egala cu media ultimului admis la specializarea la care doresti transferul --- sunt conditii impuse de Regulament (ROFUIP ) :http://liceulbogdanvoda.files.wordpress.com/......rofuip.pdf

| DeepInDarkness a răspuns:

De ce vrei sa faci prostia asta? E super la sociale.