| PamyTzZz a întrebat:

Heii TPU Aceasta intrebare se adreseazain principal celor in Craiova. As dori sa stiu si eu daca in Cuza exista sectie de stiinte sociale si daca da cu cat se intra. FUNDAA celui care ma lamureste si pe mine

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Exista, am avut eu o prietena care era la asemenea profil. Cat despre media de admitere, se schimba de la an la an. Stabileste conducerea. Oricum bataia mare se da la alte profile, acolo se cauta cele mai mari medii.