| ExXify50 a întrebat:

Heii TPU, am auzi ca vacanta se prelungeste e adevarat? si pentru cei de la liceu? funda + vot big grin

Răspuns Câştigător
| cosmin2000 a răspuns:

Da! Sambata, 15 septembrie este festivitatea de inceput a anului scolar si de pe 17 septembrie incep orele de curs! A aratat la televizor. Funda?

| ExXify50 explică (pentru cosmin2000):

Esti sigur? ce bine ar fi :X

| cosmin2000 a răspuns (pentru ExXify50):

Da asa e! Asta a zis Andronescu!

20 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Nu stiu sigur daca si pentru cei de la liceu. Si as vrea sa stiu si eu sad

| DanielaMf a răspuns (pentru Kanpeki):

Ba si pentru cei de la liceuhappy intru a 9..si stiu sigur ca este si pentru cei de la liceuhappy!

| AllysaDeea a răspuns:

Da vacanta se prelungeste

Răspuns utilizator avertizat
| Alejandra4785 a răspuns:

Http://www.rtv.net/......42605.html poti citi aici funda plizzz

Răspuns utilizator avertizat
| Mikku a răspuns:

Dai funda lui cosmin2000, merita!

| cosmin2000 a răspuns (pentru Mikku):

Merci!

| Mikku a răspuns (pentru cosmin2000):

Pai ai raspuns bine!

| cosmin2000 a răspuns (pentru Mikku):

Stiu asta! Ti-am multumit ca i-ai zis persoanei care a intrebat sa-mi dea funda!

| ExXify50 explică (pentru Mikku):

Bai asta, ce crezi? ca daca nu imi ziceai tu eu nu ii dadeam funda? Am zis ca dau funda si asa a fost, a raspuns primul si corect si i-am dat funda.Simplu si corect, nu?

| Mikku a răspuns (pentru ExXify50):

Da!

| inna07 a răspuns:

Da, scoala va incepe pe 17 septembrie si pentru cei de la liceu happy
Bafta multa!

| bibilica99 a răspuns:

Da normal...toata lumea a term scoala pe 22 iunie, nu? atunci toata lumea incepe scoala pe 17

| xpbauuxx a răspuns:

Daca ai sub 18 ani da...

| DanielaMf a răspuns:

Da.din fericire si pentru cei de la liceu>big grin

| Kanpeki a răspuns (pentru DanielaMf):

Din fericire?
M-am saturat de vacanta sad

| DanielaMf a răspuns (pentru Kanpeki):

Pai si eubig grin.dar parca e mai bine ca avem cu o saptamana in plusbig grinhappy ..stai chill cand o sa incepi liceul..la cat vei avea de invatat. teme etcstraight face ai vrea sa mai fie vacanta..si nu o sa mai fiesaddeci profita de ea cat mai poti:*!