| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Anul acesta am examenul de Evaluare Nationala. Sper sa iau note mari si sa intru in Gheorghe Lazar (Bucuresti). Multi oameni mi-au spus ca nu o sa fac fata, dar eu vreau sa ma duc acolo, pentru ca mi se pare un liceu foarte bun si imi place ca se fac multe activitati. Voi ce parere aveti despre el?

1 răspuns:
| BogdanYT a răspuns:

Merita sa te duci acolo... profesorii sunt de treaba, si sunt foarte multe activitati happy