| Emima27 a întrebat:

Heii TPU! Sambata voi participa la un concurs de geografie si vreau sa lucrez. Am lucrat subiecte si am repetat teoria, dar caut niste fise de lucru cu harta sau cu orice, numai sa ma ajute. Mentionez ca sunt clasa a 6 a si daca ma puteti ajuta cu niste material, v-as fi recunoscatoare.
Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| Lola05 a răspuns:

Slabe șanse să găsești pe aici... Poți căuta pe internet, poate găsești ceva site-uri interesante. Cu hărți oarbe, informații interesante, tot felul de lucruri. Doar că majoritatea sunt în engleză. Dacă te descurci cu engleza, găsești sigur.
Succes la concurs! Te salută o altă geografă happy

| Emima27 explică (pentru Lola05):

Mersi pentru sfat si pentru urare. Succes si tie!