| anonim_4396 a întrebat:

Heii♡♡.Trec clasa a5a si nu stiu de ce rechizite scolare o sa am nevoie.Imi spuneti? FUNDA.❤❤

Răspuns Câştigător
| AssoX a răspuns:

Tigari,astia sunt foarte importante, alcool, prezervative si esti gata

| anonim_4396 explică (pentru AssoX):

Cel mai top raspuns, jur

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu putem sa-ti spunem, pentru ca nu stim scoala la care mergi. Lista cu rechizite trebuie sa o iei de la scoala ta, in functie de profilul ei.

| alexboss2020 a răspuns:

Ghiozdane, rucsacuri si genti sport, penare, stilouri, pixuri, caiete, carioci, creioane grafit si colorate, blocuri de desen, acuarele si pensule, lipici, ascutitori, foarfece, creta alba sau colorata, acuarele, plastilina, stick-uri si alte unitati de memorie Flash, manuale scolare, caiete speciale etc. multe happy

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbim mai intai despre ce sa nu-ti iei. Nu-ti lua fite. Lumea nu are nevoie de asa ceva. Nu-ti lua grade. Un om cumpatat si la locul lui care-si face bine treaba va fi mereu apreciat si respectat. Nu-ti lua liber de la ora de sport. E foarte important sa faci constant sport, asta nu doar pentru fund, sani, picioare, etc., ci si pentru psihicul tau. Mens sana in corpore sano!
Apoi iti poti lua instrumente de scris si colorat, caiete de tot felul, nu uita de trusa pentru geometrie, poate un ghiozdan nou, si cam atat.
Succes!

| F12345 a răspuns:

-Caiete mici
-Caiete mari
-Trusa de geometrie
-Bloc de desen
-Creioane
-Acuarele
-Carioci
-Pixuri (sau stilou)
-Ghiozdan
-Penar
-Coperti
-Pixuri colorate
-Coli A4
Dar s-ar putea sa-ti spuna diriginta de ce ai nevoie