| FuckSchool a întrebat:

Voi ce ati alege dintre : filologie, stiinte ale naturii, mate-info, stiinte sociale puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| ValyOppa a răspuns:

Stiinte-sociale thinking sau filologie
Mai bine citesc o carte decat sa invat la chimie sau mate..sincer. xD

Răspuns utilizator avertizat
| ValyOppa a răspuns (pentru elev12):

:*

20 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Stiinte sociale sau stiinte ale naturii.Tu?

| Ralu20 a răspuns:

Filologie

| KristalPop a răspuns:

Filologie.

| fadnox a răspuns:

Deja am ales; filologie

| Alexandru98 a răspuns:

Mate-info

| Different69 a răspuns:

Stiinte sociale

| AcHollism a răspuns:

Mate-infolaughing

| FuckSchool explică (pentru AcHollism):

Stiam oricum laughing.

| AcHollism a răspuns (pentru FuckSchool):

De abia cand am lasat raspunsul am vazut de la cine era intrebarealaughing.Mai intra si tu pe mess nebuno >.

| DJMikeGMC a răspuns:

Cel mai usor e filo dupa mine dar alege ce iti place

| BiaIoana98 a răspuns:

Eu una as alege mate-info(simplu) sunt aceleasi ore ca la gimnaziu si crede-ma viitorul iti va surade avand aceasta baza.In schimb daca mergi pe filo nu mai dai bacul la mate.In cazul in care iti place cu adevarat chimia si biologia, clar la stiinte ale naturii, dar asta inseamna sa fi...bun, bun la aceste 2materii. Uite cum sta treaba:atat la filo cat si la stiinte sociale, caci tu trebuie sa te gandesti in deosebit si la ce vei face mai departe, dupa liceu! se bat circa 30-50 pe un la facultate. Uite, eu abia ma chinui pentru un 7 la mate si un 9 la fizica si desi astea sunt baza la mate-info.Crede-ma,in ziua de azi trebuie sa faci miscari inteligente.Atata timp cat faci aceleasi ore la gimnaziu, scoala generala...cum vrei, sper ca te-am ajutat.Fiind pe mate-info vei avea mai multe oportunitati, mai multe caii deschise.

| JustLikeMe a răspuns:

Filologie :3

| Roronoa a răspuns:

Mate-info, dar depinde si de capacitatea ta intelectuala. daca esti genul mai tocilar care invata fara logica du-te la filologie sau stiinte sociale.

| AndreyKira a răspuns:

Eu stiinte ale naturii. happy

| 7upjazz a răspuns:

Depinde de ce iti place.Eu de exemplu nu suport sa invat si am facut mate-info ca e mai simplu, adica e logica nu e ca si cum ai invata istorie geografie biologie chimie.

| papaalin a răspuns:

Stiinte ale naturii asi alege eu

| anonim77787 a răspuns:

Stiinte ale naturii