| AleAlecS a întrebat:

Vreau sa va intreb la ce se da teza la profilul economic stiu ca la romana,mate si engleza? Si bacul la ce se da,presupun la tot la aceste materii,nu? Si materiile de profil care sunt? Stiu ca este contabilitate si inva ceva? Contabilitatea este grea, despre ce e vorba mai exact?

1 răspuns:
| Missie997 a răspuns:

Da asa este dai teza la Mate, Romana Franceza sau Engleza si bac dai la Mate scis, Romana scris, Geografie scris, si L1 (Engleza/Franceza)
cu probele orale.