| ancalauraandreea a întrebat:

Heiiii TPU puppy dog eyes! Am si eu o intrebare destul de simpla. Cate saptamani de scoala mai sunt pe semestru 2?
Scuze pentru categorie.
Dau funditaaa:X.

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

Semestrul II are 22 saptamani :*

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| ancalauraandreea explică (pentru bursuc001):

Sunt constienta de ce fac si nu cred ca e cazul sa-mi remarci tu chestiile aste.O zi buna!

| bursuc001 a răspuns (pentru ancalauraandreea):

E mai GRAV dacă eşti "conştientă" că ÎNCALCI Regulamentul, deoarece înseamnă că ai făcut-o INTENŢIONAT!

Oricum, eu te-am "avertizat", ca să NU te miri când vei primi o suspendare.

Mai bine ai citi/respecta Regulamentul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| drogh a răspuns:

Semestrul al II-lea

Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1 - 5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului Şcoala Altfel, având un orar specific.

| TheStory a răspuns:

Semestrul II are 22 saptamani

Întrebări recente