| Heys a întrebat:

Hello!

Am si eu o intrebare. Daca vreau sa ma transfer de la un liceu cu renume la altul cu renume pe acelasi profil, pe semestru al 2 pe clasa IX si am media cenerala pe primul semstru mai mare decat o are ultimul din calsa chiar mai mare decat majoritatea lor, dar sunt deja 30 in clasa, eu pot sa mai fiu transferat la acel liceu?

1 răspuns:
| Roxett a răspuns:

Daca directorul este de acord, da. in liceu la noi mai sunt si clase cu 32 de elevi.