| MiraBizzle21 a întrebat:

Hello TPU! Ei bine avem la scoala un concurs unde trebuie sa amenajham fiecare clasa cate un locsor al nostru cu flori si altele. Imi puteti da niste idei,imagini, site-uri?//
Dau funda :** happy

Răspuns Câştigător
| AddaM a răspuns:

Ai putea agata un soare din hartie/carton facut de voi, colorat pe ambele parti si puteti face fluturi (tot din hartie) pe care ii puteti lipi pe ghivece. Incearca sa faci tot ce iti trece prin minte! Vei vedea ca din cele mai trasnite idei puse impreuna va iesi ceva spectaculos!

| MiraBizzle21 explică (pentru AddaM):

Multumesc pentru idei! Locsorul nostru a iesit minunat!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Incearca pe google imagini si da cautare cu "aranjamente florale cu ghivece". Sunt unele foarte dragute, aranjate pe un scaun!

| AlexAlex23 a răspuns:

Incearca si tu niste flori dragute de ex garoafe crini multe altele.