| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Heloo, la care dintre facultățile administrație si management public și Marketing nu se face atat de multă mate? Și care este mai buna și mai de viitor? O zi buna

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Ambele sunt cu putina mate, din cate stiu. Poti verifica la secretariatul facultatilor. Management public daca ai de gand sa lucrezi la stat. Acolo se intra si se avanseaza numai pe pile. Fiindca de o vreme toate activitatile firmelor se desfasoara pe net, eu m-as specializa pe marketing online. In final gandeste-te ce te atrage mai mult.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"care este mai buna și mai de viitor?" - mereu cele tehnice adică de cele de care tu fugi